anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va cer parereahappy. am inceput de cateva zile sa vorbesc cu un baiathappy. E simpatic baiatu si dragut :X, dar problema e ca la o prietena de-a mea ii place de el. El mi-a zis ca nu vrea nimic cu ea, doar o simpla relatie de prieteniehappy, dar ea nu intelege, i-am explicat si eu de mai multe ori dar ea nu vrea sa inteleaga. A zis acel baiat:X ca de ar stii ea ca noi 2 vb ar "muri" si ca noi ne apropiem din ce in ce mai mult.Ma suna, imi trimite mesaje vorbim pe mess, dar nu stiu ce sa fac. Incepe sa mi placa si mie de el, si as vrea totusi sa fie cevahappy intre noi. Dar prietena mea nu stie ca eu vorbesc cu el, dar de afla ea va crede ca eu il fur. nu il fur, are ea impresia asta dar el a ales sa vb cu mine nu eu cu elhappy. Voi ce parere aveti? Credeti ca va fi ceva intre mine si el.PS:el are 19 anihappy, e ok varsta parerea mea eu avand 17 anihappyhee hee oricum ce as putea face? eu ii tot zic prietenei mele sa il uite si s ii dea pace, dar ea va crede ca eu zic asa ca sa il iau eu laughing, eu nu fac nimic daca el a ales sa vorbeasca cu mine eu nu am nici o vina, help me! Dau fundita celor mai multe raspunsuri! Bye and kisssessskisskiss love struck

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat