| Alinutza_8819 a întrebat:

Buna vreau sa va cer si eu o parere.Eu acum cateva zile am fost despartita de iubitu meu si el si-a facut alta iubita.Asa si eu ieri m-am impacat cu el si fata aia cu care era el nu o mai avea in lista o avea la ignor deci sa impacat cu mine si a bagat-o pe aia la ignor.Si azi dadui pe invisible scanner si vazui ca aia inca mai are poza cu el la avatar cu"Te iubesc gabytzu". Voi credeti ca trebuie sa ma despart de el daca aia inca are poza cu el la avatar, dar ideea este ca el o are la ignor. Voi ce ziceti ca trebuie sa fac,

Răspuns Câştigător
| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna;*
Ar trebui sa ai incredere in iubitul tau. Daca s-a despartit de fata aceea si sa impacat cu tine inseamna ca te iubeste.
Nu ar trebui sa faci greseala de a te desparti de el.Probabil ca fata aceea il vrea inapoi.sau poate inca nu a avut timp sa schimbe poza. Iar daca el o are la ignore.Nu ar trebui sa iti facii grijiwinking
Vorbeste cu el 'sau mai bine vbeste cu fata aia si spuneí sa il lase in pace ptc ca el este cu tine
Ai incredere in el si explica-i ce s-a intamplat. Poate va avea el vreo explicatie.

succes te pup:*

4 răspunsuri:
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Pai' din moment ce acea fata are poza la avtr cu el este posibil sa fie cu ea.a pus'o la ign doar pentru ca el stia ca tu o sa intri pe id lui si ai fi vazut'o.sii.daca te iubea nu isi facea imediat o alta iubita doar pentru ca sa desp de tine.

| mititica23 a răspuns:

Ar trebui sa vb cu el si sa ii sp ce banuiesti

| madda_2974 a răspuns:

Nu trebui sa va despartiti doar ca fosta lui prietena are acel avatar, probabil e doar geloasa.

greece12
| greece12 a răspuns:

Prietenul tau o are pe "ignore",ar trebui sa intelegi ca nu mai are nimic cu ea.
Ea, poate sa si-l puna si pe Brad Pitt la avatar, inseamna ca e cu Brad Pitt?
Linisteste-te!