| Pyceaa a întrebat:

vreau sa va intreb ceva(in special pe baieti)eu am 15 ani 1.62 inaltime si 58 de kg eu ma consider grasa si am impresia ca nu ma place nimeni si ca nici nu ma va placea. Voi ce credeti? sunt grasa? eu m-am saturat de mine si de corpul meu toti parca se uita ciudat la mine pe strada.nu stiu cum sa fac ca sa slabesc si m-am saturat!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ești grasă, ai doar forme mai rotunde. Ar trebui să ai 52 de kilograme.
Practică un sport și nu mai mânca alimente cu un număr ridicat de calorii.
http://calorii.oneden.com/
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| janynefeaver a răspuns:

Daca tu te consideri grasa, atunci eu la 19 ani, 1.56 cm si 40 kg, cum sunt? Trebuie sa fii mai optimista, lasa fotomodelele trase prin inel, tu esti frumoasa fiind tu insuti.

| Casandra a răspuns:

Esti numai bine,dar sa ai grija sa nu te mai ingrasi, umpicut ar fi indicat sa dai jos, macar 53-54 sa aiwinking

| Jason80 a răspuns:

Gresesti cand spui ca ai impresia ca nu te place nimeni...si oricum nu esti nici grasa...cred ca arati destul de tine happy
depinde si de baiat acum mie unu imi plac fetele mai plinuttze big grin

| maDd3xt3r a răspuns:

Indicele tau corporal este de 22.1 ( normal intre 20 si 25 ), deci e ideal...totusi sa incerci sa evitimancarea de tip fast-food si sa nu lipsesti de la orele de educatie fizica.winking

| marius12123 a răspuns:

Salut nu esti grasa de locwinking dar in orice caz nu mai manca snaksuri, ciocolata mai ales la fast food deci papa happy

| Pyceaa explică:

Multumesc pentru raspunsuri...o sa incerc sa mai dau jos happy

| Pyceaa explică:

Ok...multumesc pentru raspunsuri.o sa incerc sa mai dau jos