| AL3XG0DB0Y a întrebat:

Buna vreau sa va intreb daca ati incercat sa fi impreauna cu 2 fete sau 2 baieti? eu as vrea sa incerc dar mie teama ca ar afla una de alta cel mai sincer raspuns funda + vothappybig grin

Răspuns Câştigător
| DeeaBlondiii a răspuns:

Majoritatea baietilor procedeaza in felul acesta...Este total gresit.Incearca sa alegi una dintre ele.mi s-a intamplat si mie ca un fost prieten de-l meu sa imi faca o chestie dinasta acum un an si el inca mai umbla dupa mineoh go on.da nu mai imi pasa de ellaughingoh go on...Deci in concluzie vei avea de suferit daca incerci sa umblii cu 2winking

7 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Cine alearga dupa 2 iepuri nu prinde niciunul! poti incerca dar trebuie sa iti asumi riscul! funda?

| vlaaddd a răspuns:

O sa se afle pana la urma si o sa iti para rau sau nu.

| lo a răspuns:

De ce sa faci asta,te face sa te simti mai barbat? De ce sa le faci sa sufere,de ce sa te joci cu sentimentele lor? Iar daca afla una de alta, cum te-ai simti?
Dar daca tot ti neaparat sa stai cu 2, incercale pe :stanga si dreapta!

| Dxi a răspuns:

Daca faci chesti asta esti un ratat. La ce bun, nu-ti ajunge una? Daca atu ai fi indragostit de o fata, ai da totul pentru ea si ai afla ca ea nici nu tine la tine si mai era cu inca unu in acelasi timp, cum te-ai simtit? Ca un caca*, te asigur. Nu face asta.

| JustYourLove a răspuns:

Eu am incercat:-s si iti spun.nu incerca ca dupaceea s'ar putea sa continui asa si nu va fi bine.
multumeste-te cu ce ai si atat.big grin
funda?batting eyelashesbig grin

| AL3XG0DB0Y explică:

Si vreau multe raspunsuri

| georgik99 a răspuns:

Nu ai cam multe pretentii?!? vrei sa fii cu ele ca sa te dai mare?!? e clar ca nu o iubesti decat pe 1 sau niciuna... daca iubesti pe cineva si iti arati sentimentele poate chiar te iubeste si ea. ia vezi cu 2...