| Andreeamadaaaaa a întrebat:

Bună, vreau să vă întreb și eu ceva, eu am avut relație aproape de un an și ceva el a a despărțit de mine pentru ca nu mai mergea și a zis ca vrea să aibă libertate și să îl aștept un an ca după el se întoarce la mine sau și mai repede, noi după ce ne-am despărțit am fost praf prima lună îl căutăm non stop el și a făcut de cap din a doua lună eu am vorbit cu cineva și după am avut de 2 ori ceva sexual cu persoana aia pentru ca eram distrusă efectiv și după am realizat ca eu nu pot să trăiesc fără fostul și l-am căutat și m-am văzut cu el și ne am iubit și nu eram împăcați, el zice ca eu l-am înșelat și nu l-am așteptat ca a aflat ce am făcut. Credeți ca el poate să treacă peste lucrul ăsta și să mă ierte din moment ce amândoi am greșit?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Relatie esuata complet, fiindca nu se va intoarce niciodata acolo unde a fost inselat.
Doar a ras de tine punandu-te sa-l astepti 1 an, ca sa te pedepseasca, dar nu face sens sa se intoarca acolo unde a fost inselat si batjocorit, fiindca dragoste nu exista, odata ce a existat inselat.

| VoidEternal a răspuns:

Boy oh boy...

"Relatia" voastra este extrem de unilaterala. De fapt tu esti obsedata de el si el e foarte constient de aspectul asta, daca si-a luat un an de "liberatate" si tu ai acceptat asta fara probleme.

Foloseste-te putin de logica. Si cultiva-ti un pic de respect de sine, pentru numele lui Dumnezeu.

Nu stiu cum de asa de multe fete sunt la extreme. Ori nu le ajungi cu prajina la nas, ori sunt complet subjugate de playeri.

"el zice ca eu l-am înșelat și nu l-am așteptat"

Deci stai un pic sa inteleg. El si-a "facut de cap" din luna a doua, dar tu trebuia sa-l astepti neprihanita un an sau whatever, oricat avea el chef sa-si traiasca viata? Si tu esti ok cu asta si-l vrei inapoi?

Are you f_cking serious?

| Madaxo97 a răspuns:

Pai nu se numește înșelat dacă erați despărțiți, nu are ce anume să îți ierte laughing

| Miruna333 a răspuns:

Doamne fereste. Om toxic, cum adica sa il astepti un an? Zici ca era la puscarie. El sa se distreze si sa faca ce doreste si tu sa il astepti ca proasta? Ce manipulare ieftina. Voi erati despartiti si tu ai facut sex cu altul, cum ar fi fost si normal. Ce inselat viseaza? Inselatul este doar in relatie, dupa despartire nu mai exista asa ceva. Normal, omului ii place libertatea si nu vrea sa mai revina la tina, de asta a bagat si scuza cu,, inselatul''.
Pentru ce sa te ierte ca nu inteleg? El isi face de cap, si tu la fel, pentru ca sunteti SINGURI, si tot pe tine sa te ierte cand asta a fost ideea lui? Specificand ca nici nu merge relatia, nici nu te mai gandi la el. E un clovn, lasa ca treci peste el si normal ca poti trai fara el. Nu exista sa nu poti trai fara cineva ca nu e aerul tau

| Andreeamadaaaaa explică:

El spune ca nu poate să treacă peste ca l am înșelat și ca dacă îl iubeam cu adevărat așteptăm și nu făceam lucrul ăsta sau după câteva luni îmi făceam relație cu cineva și așa era de acord