| Alinutza_8819 a întrebat:

Vreau sa va povestesc si eu ceva si sa spune-ti ce parere aveti.Eu cu prietenu meu suntem de un an impreuna si ne iubim foarte mult da eu stiu, ca el inca o are pe o fata la suflet.Asa fata aia cum ar veni e luata de toti.Si a facut avort de 4 ori pana acum.Asa nu conteaza asta dar ea a fost plecata la tara si acum sa intors, si el s-a schimbat imediat iasa afara totdeauna cu ea cu mine vorbeste foarte rar.Cand il sunam nu imi mai zicea bebe sau cum imi zicea el.Si i-am zis de ce se poarta cu mine asa da mi-a zis ca se poarta din cauza certurilor cu tatal lui dar eu nu-l cred, cred ca din cauza ei am impresia ca este cu ea. Dar nu am de unde sa aflu toata lumea imi zice ca e cu ea dar el zice ca nu crying. Si mi-a zis aseara ca el ar vrea sa stea cu ea doar sa o... dar nu credcrying. Voi ce credeticryingcrying

9 răspunsuri:
| alina44 a răspuns:

Pai daca te lasa pe tine pentru aia, e clar. nu te merita. daca renunta la o relatie de 1 an pentru "tipa tuturor", scuza`ma ca`ti spun dar nu gandeste. vorbeste clar cu el, arata`i ca nu se poate juca cu tine. lasa-i o zi sa se gandeasca bine(desi nu ar merita). trebuie sa inteleaga ca in viata nu poate avea tot.

| CoquineNoire a răspuns:

Fetelor, s-au terminat baietii adevarati de pe lumea asta?
ce tot va injositi atat, cand vedeti ca nu e nimic de capul lui si ca va minte in fata sau va ranesc cu nerusinare?
astfel de tipi nu merita atentia si iubirea nimanui.
altul,draguta,imi pare rau pentru tine,dar asta nu e iubire din partea lui.
sa ramana cu panarama aia, si sa speri ca va lua o boala de la ea, fugi de baieti ca el, care nu apreciaza o fata cuminte si se coboara la stoarfe ca aia.
bafta!

| Andreea357 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, e putin diferit de ce am crezut eu prima data, ar trebui sa vb cu acea fata, si avea dreptate poate sta cu ea dora sa o ...pentru ca uni baieti asa fac, si fetele cedeaza usor, daca cu tine nu a facut asa inseamna ca te iubeste cu adv, sau poate nu pentru ca a vazut ca esti o fata decenta nu ca altele si na e baiat trebuie sa se descarce si el nu? lasa-l un timp si sa vezi ac o sa te sune el pe tine sau vb cu el scurt si la obiect dar nu-i spune sati zica adv pentru ca va face fix inversul si iti va parea rau dupa. ciao pwwpp! funda? NU am NICIUNA

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mama,tu nu vezi ca el isi bate joc de tine?! Paraseste-l imediat pe magar!

In locul tau il si plesneam la cat de insolent si cocalar este!

| SpecialGirl a răspuns:

Ar trebui sa porti o discutie serioasa cu el, trebuie sa ii explici ca atata timp cat este cu tine nu accepti sa umble si dupa alte fete.Si daca te iubeste pe tine de dragul tau ar trebui sa rupa orice relatie cu fata aceea.

| SexyCioco a răspuns:

Zic sa il lasi cel mai bine pentru tine daca ea ii da ce vrea si a fost prima lui gagica pe care a BIP big grin nu o sa o lase aa usor nu conteaza cate avorturi a avut cate o sa mai faca el la ea se intoarce iti zic pentru ca stiu... si sa stii gura lumii daca a zis unu sa nu-l crezi da daca au zis mai multi deja oh go on iti dai si tu seama ce se intampla

| babyblu3 a răspuns:

Poate are dreptate dar in cuplu nu e corect sa faci peripetii cu alta

| Alinutza_8819 explică:

Aseara am avut o discutie serioasa cu el si i-am zis ca ii dau timp sa se schimbe daca nu sa isi ia adio de la mine.Si a zis ca nu o sa mai iasa cu ea afara si nici nu va mai avea vreo treaba cu el.Dar chestia cea mai dureroasa este ca el e din bucuresti si eu craiovacryingcrying.Si nu stiu ce face el acum in momentele astea plang ca o proasta pentru ca nu sunt langa el.Cel mai mult imi doresc sa fiu langa el pentru ca stiu ca daca sunt langa el nu mai are nevoie de alte fetecryingcrying.

| yourpussycat a răspuns:

Poate ca relatia voastra a devenit monotona si de aceea sta cu acea fata care se poate numi doar *****...sti u cumsmugincearca sa schimbi ceva in relatia voastra, surprinde'l cu ceva si daca isi schimba atitudinea atunci te iubeste dar daca nu atunci cel mai bine e sa sa va despartitihappy