| ubytha a întrebat:

vreau si eu linkuri cu intrebari tampite de pe TPU...am chef sa rad
cat mai multe si mai aiurea laughing va log flumos >:

funda big grin

20 răspunsuri:
| Crisstina a răspuns:

Ai gresit categoria.

| Simona a răspuns:

Draga mea, intra la profil la tine, uita-te la intrebarile puse de dumneata, si apoi o sa razi de te pui pe jos.crede-ma eu asa am reactionat.
In capusorul ala al tau este doar sex.laughing
Saracutza...chiar o sa iti urmaresc evolutia pe tpu.sa vad ce tampenii mai ai de gand sa intrebi.
numai bine...
pa pa

| yoyodedeea a răspuns:

Pe aceeashi idee ca si BUFU:)) doar ca nu e de pe TPU
e mai necenzurat ...chiar foarte colorat vocabularul... dar are niste texte:)) http://www.princartier.com/......ironic-nu/

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......s-funda-d/ click sa vezi ce funny e

Răspuns utilizator avertizat
| DarthNiger a răspuns:

Ai gresit categoria uite aicia https://www.facebook.com/......1147714164 razi cu lacrimi dai la imagini;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ale tale st cele mai tampite, citeste le si razi.promit ca ai sa razi mult

| pisoiul007 a răspuns:

Http://www.youporn.com numai dragoste, sex si armonie!

| PostelnicuDan a răspuns:

Http://www.launpahar.com/? p=158 uite, si topic si intrebare pe TPU adresata de mine, sper sa te satisfaca :D

| aDda_6680 a răspuns:

Heiiiii, buna!
Citestele pe ale talewinking.

Vreauuu fundapuppy dog eyes!

Daii, daiiiipuppy dog eyes?

| aDda_6680 a răspuns:

Buunaaa, bunaaa!
Citeste`le pe ale talewinking, apoi intreaba!

Vreauuu funda!

Imii daiiii, daiiiiipuppy dog eyes?

| OanaLilo a răspuns:

Crede-ma draga cat am ras la intrebarile tale nu am mai ras niciodata =)))
ps: a tale sunt cele mai amuzaznte
citestele :>

vreau si eu o fundita :o3

daii?

http://www.tpu.ro/......s-funda-d/

| Alexutzza10 a răspuns:

Eu zic ca a inceput treaba

| Alexutzza10 a răspuns:

Uneori vreau ca foto grafiile mele sa fie schimbate. cum fac copy paste?