| loveeclub a întrebat:

vreau si eu niste idei despre ce sa mai vb cu iubitul meu.mereu ma intreaba cmz si m-am saturat sa ii zic mereu nu stiu.as mai vrea sa imi dati si niste intrebari pe care sa i le pun poate fii si intime nu conteaza.multumesc anticipat:* funda celui mai bun raspuns:X

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbiti niste subiecte despre sex, pozitii ora favorita daca ii place noaptea...

| Optimus7 a răspuns:

Ati intrat in plictiseala. Gandeste-te la lucruri pe care l-a aveti in comun sau la lucrurile pe care le sti despre el. Gaseste subiecte mai ciudate de vorbit cu el de exemplu extraterestri fantome etc.

| moraruvictorash a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa te grabesti sa vb despre sex.o sa isi faca o parere prosta mai bine vorbiti despre orce.inafara de bani. politica, si alte probleme cotidiene care nu-s potrivite pentru o relatie. puteti vb de scoala familie natura, distractii lectura internet timp liber disco.etc etc etc succes