| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu niste sfaturii cum sa cuceresti un baiat multe sfaturii utilee dau funda...plizz fundda

6 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Nu exista multe sfaturi, doar atat :fi naturala, fi tu happy

| Crat3r a răspuns:

1)Daca ti-a spus deja ca nu te place nu ar trebui sa mai faci nimic pentru ca nu o sa mai ai nici o sansa.
2)Da daca inca nu ti-a spus, fa-ti curaj si intreaba-l daca vrea sa fiti impreuna.
3)Daca nu vrea urmeaza primul sfat.

| Dyanes a răspuns:

Il poti cucerii cu o privire blanda happy insa.eu am cucerit pe cineva, dar :-J a fost de " nefolos" happy.i`a placut de mine si acum gata. nu se merita, baietii sunt niste afemeiati.

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Nu exista sfaturi pentru a cucerii de fapt nu exista cuv a cucerii in dictionarul iubirii.

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Daca da semne sa te placa, atunci trateaza-l putin cu indiferenta.Chiar daca baietii sunt putin enervati de atitudinea asta,totodata le place sa vada o fata care face pe inabordabila.
Daca nu da nici un semn, atunci fi tu! Cat mai naturala, asta conteaza.Este unul din elementele cheie cand vine vorba de cucerit un baiat.
Apoi baga-te in vorba cu el, discutati despre un subiect care v-ar putea interesa pe amandoi.Restul vine de la sine, Sabrina happy

| Acadeeeaa a răspuns:

Idem andreuts...
Dar poti incerca asa:
Zambeste`i, aranjeaza`te, parfumeaza`te...