| Tamy3 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de >fericire8-, dar sa nu fie de pitzi si nici prea lungi.sa fie frumoase! Funda!:*:*

4 răspunsuri:
| Aanyaa a răspuns:

Don't worry, be happyhappy
Play your music, play it so loud that nobody could sleep...NOISE MAKER!
etc.

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Ai gresit categoria straight face !

| NoOName a răspuns:

Pai. nu stiu` daca is boonee is inventhatee` d` mine`. Curcubeul iese dupaaa ploaie zambetul a iesit dupa lacrimi si lacrimi

E prea frumos pebtru o realitate dar nu e un vis e o usa neagra de ce so deschis traies clipa e prea stupid so stric

ma dor buzele de la atata zambit fericireai prea fericita

| NoOName a răspuns:

Soont` groazniiiceee` crying sorry ssonntt` stuppiiidee` deeee` pitsi` zii` pe Privv` pareeereeea` thaaa