| Alessiaioana a întrebat:

Buna,vreau si eu niste statusuri triste,adica nu in sensul ala,uricioase,sunt foarte suparata,ca am pierdut un baiat foarte special si il plac si nu il voi uita niciodata,daca stiti si ma puteti ajuta,va dau funda, promit straight face

Răspuns Câştigător
| Elenamiki a răspuns:

Daca l-ai iuit nul prea poti uita blushing si eu o relatie de un an si ceva si inca ma gandesc la un fost pentru ca l-am iubit nu fi trista fiecarui om ii este scris sa fie cu cineva :* ai grija de tine :* si nu mai fi trista :*:* cauta sa faci lucrurile care iti plac tie :* si o sa uiti :*

3 răspunsuri:
| 69AnonimuS69 a răspuns:

Nu ai nevoie sa fii suparata. Mai sunt baieti. Dar daca vrei status suparat uite: "-Acum imi inmoi amarul in inghetata. La cate cutii goale am pot sa-mi fac o casa de vacanta." Na. Eu as fii intrebat cum sa-l/sa-o uit. In orice caz nu te mai candi. Cum ai promis funda, promite-mi mie ca-l uiti.

| Wøodenpints a răspuns:

Am înțeles că ești foarte supărată. Dar de ce vrei să arăți asta în public?
Ți se pare că persoana ta este atât de importantă încât cei din jur n-au altceva mai bun de făcut decât să le pese de tristețea ta?
Nu. Nu dă nimeni doi bani pe statusul tau penibil și luat de pe net.

| annna69 a răspuns:

Sper sa-ti fie dor de mine cand m`asculti. cand te gandesti` la mine sa nu poti sa` ma uiti : )

am` pus ca proasta punct zilelor` senine. cand` dintre`atatia prosti. eu. te-am ales tocmai pe tine`! : )

in visu` astam ploua si e trist` si tu nu esti` in el asa cum ai promis!

zilele trec` si realizez c`am pata pusa pe tine` chiar daca stiu ca nu`i bine, pe mine sa ma` mint nu tine.

esti aproape`al meu desi practic esti a ei. stiu ca ce se`ntampla i se poate`ntampla oricui.

acum` ochii ce ma privesc imi par straini si rai. dar` ei nu ma ating chiar daca stiu` ca sunt ai tai.

exista` clipe, oameni si` fapte care nu se uita` : )

in viata nu conteaza`ntotdeauna sa-ti vindeci ranile ci sa`nveti sa traiesti cu` ele : )