| υη נσ¢ ∂є ¢σριℓℓ a întrebat:

Buna vreau si eu o parere despre aceasta poza.
http://www.facebook.com/....../photo.php
Fundita

10 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Pfaii... esti adorabila! Nici nu mai intreb de ce ai pus intrebarea la aceasta categorieoh go on

| FlorinDiablo a răspuns:

Esti draguta dar esti cam grasutza nu esti genul meu

| 4l3x4nd3r a răspuns:

Arati syuperb... Ca o zeita a frumusetei. Nu am cuvinte.Arati mai bine de cit miss SUA in poza

| RuxiiiHaHa a răspuns:

Wow! E pur si simplu superba love struck. Nu am cuvinte pentru poza love struck. E abs genialawinking

| ღÐιαναღ a răspuns:

E superba... fata aceea esti tu? e artistik poza :*:* Fundabatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca fata era luminata pana urechea dreapta era mult mai bine.

| angishik a răspuns:

Poza e bestiala! esti foarte frumoasa! e o poza reusita facuta cu lumina perfecta...ce sa o mai lungim? e perfecta! e bestiala!

| Ady_6190 a răspuns:

Emo:d

| loredanadragutza a răspuns:

Este genialaa!