| bucuresti_9050 a întrebat:

Vreau si eu parerea voastra despre situatia in care ma aflu acum. Eu varsator, el fecioara, el nevasta si copii, eu relatie de lunga durata si nici nu vreau sa renunta la ea si el stie lucru asta. Imi spune ca nici el nu vrea sa renunte la casnicia lui. Amandoi avem probleme in casnicie/relatie, asta ne-a adus impreuna si a inceput povestea asta. Lucram impreuna la aceeasi companie. Totul a inceput acum cateva luni bune. Am intrat in vorba si din una in alta mi-a zis ca vrea sa ma sarute. La inceput am tot rezistat si a tot alergat duupa mine. Intr-un final am cedat si s-a intamplat mai mult de atat. Intre timp venea si lucra numai langa mine, ne trimitea-m sms-uri etc. Dupa ceva timp in casnicia lui lucrurile au luat o intorsatura nefavorabila si mi-a zis ca mai bine ramanem prieteni, ceea ce nu m-am impotrivit. O saptamna sa zic a fost ok prieteni numai. Faza este ca dupa o saptamana a inceput iar sa se tina dupa mine, sa se joace cu vorbele, sa-mi acorde atentie, sa vrea sa ma sarute din nou. de curand am fost sa ne plimbam si m-a sarutat si nu se mai oprea si a inceput sa zica ca nimeni nu il face sa se simta asa cum il fac eu etc. L-am intrebat cu ce este ocupat acum ca nu inteleg datorita la ceea ce s-a intamplat in trecut si mi-a raspuns ca acum este mai stabil si ca vrea mai mult, ca inainte cum eram la inceput.
A fost/ este cineva in situatia asta? poate sa ma lamureasca si pe mine cineva cam ce inseamna manifestarile astea la un barbat sagetator? nu mai inteleg nimic si i-am zis de la inceput cum stau lucrurile dar am senzatia ca este mai mult de la el. Se joaca cand este foarte distant, si devin si eu, si ma cauta el intr-un final dc nu dau o zi un semn de viata, cand vine si ma urmareste prin birou sa vada cu cine vb etc...
Va multumesc!

5 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Mai lasa zodiile si nu mai pune atata pret pe nimicuri de-astea! De Dumnezeu nici ca ai pomeni! E clar ca acasa nu primeste ce ii oferi tu si de-asta nu vrea sa te piarda, dar nici nu vrea sa aiba mai mult de-a face cu tine! La varsta ta ar trebui sa-ti gasesti singura raspunsurile si sa nu te mai bag i in casnicii ca toate astea se platesc candva in viata! Roata se invarte! Ai grija, s-ar putea sa regreti amarnic! Bye bye!

| ThePunisher a răspuns:

Decat sa lasi niste copii fara tata, sa creasca intr-o familie dezbinata, mai bine iti vezi de viata ta. Ii tai macaroana, chiar daca te doare si asta e. Eu daca as fi in locul acelor copii, si parintii mei ar divorta din cauza ta... sa zicem ca nu as fi prea bucuros. De ce sa destrami o familie? Fa tot ce poti ca sa te distantezi de el, ii spui ca tot ce a fost s-a terminat si gata. Faptul ca relatia ta nu merge bine nu iti da dreptul sa distrugi o familie. Gandeste-te bine la ce am scris aici, ca nu spun cu rautate. Numai bine, iti doresc intelepciune!

| CASANDRAAAAAAAA a răspuns:

In concluzie esti O CURVAAA! Felicitari

| stefan_9987 a răspuns:

Lasa familia in pace sa stea fericita daca tu ai afla ca tatal tau are amanta tiar conveni si lasa copii omului sa traiasca o viiata fericita. Curvo

| luiza02 a răspuns:

Buna! uite nu stiu ce ai tu cu zodiile astea dar sfatul meu e sa nu crezi asa tare in ele, chiar nu vad cu ce te ajuta faptul ca tu esti varsator si el fecioara.eu nu am varsta pe care o ai tu nu sunt la stadiul de femeie maritata dar nu pot sa nu-ti spun ca ceea ce faci e o mare tampenie.opreste-te.omul ala se distreaza cu tine, esti prea credula, gandeste-te la familia lui la copiii lui. vorbeste cu el si spune-i sa inceteze.lipsa de ocupatie il face sa aiba manifestari de genul asta.nu vreau sa te judec pana la urma e problema ta ce faci dar atat iti spun fiecare greseala isi are plata ei si fiecare lucru bun se intoarce inzecit. daca ai fi din nou copila si tatal tau ar avea o amanta tu cum ai privi la acea femeie? ce ai gandi despre ea? tare a-si vrea sa primesc un raspuns la ultimele doua intrebari.multumesc!