| daianis a întrebat:

vreau si eu parerea voastra in legatura cu acest subiect:"credeti ca un baiat poate sa iubeasca o fata pe care nu o cunoaste personal? adica a vazut-o doar la web si au vorbit la telefon."ce parere aveti desprea asta.ast raspunsurile voastre.multumesc frumos

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cei doi porumbei sau cunoscut foarte bine prin marturii sincere, fara vrajeli etc etc da eu sunt convins ca un baiat poate iubi o fata foarte foarte mult chiar daca ei sau cunoscut numai pe web si la telefon! NU E NEAPARAT SA FIE VRUN FATALAU ALA! de retinut sunt situatii in care un baiat poate iubi foarte mult o fata pe net! Aceste situatii sunt foarte rare si in primul si primul rand ar trebui ca fata aia sa merite dragostea luiwinking

2 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Poate sa aiba o atractie pentru ea, pana la iubire mai e mult.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Cred ca da. Important ca aceasta iubire sa nu se fi bazat pe minciuni spuse din greu, pe care o sa le constate ulterior.