| Robberrtaa a întrebat:

Vreau si eu sa stiu care sunt consecintele daca o fata isi incepe viata sexuala de la 14 ani. Ce se poate intampla cu organismul? Mai poti avea mai tarziu copii?

2 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Consecinte: posibile traume emotionale. si poti avea copii mai tarziu.

| R_8074 a răspuns:

Da normal, de ce sa nu poti? Si eu mi-am inceput-o tot la 14 ani, si sunt perfect sanatoasa, asta daca nu contactezi vreo boala intre timp. Sau daca ramai insarcinata si avortezi sunt sanse mari sa nu mai poti. In rest, daca totul e bine, nu ai de ce sa nu poti.