| Geo2014 a întrebat:

Buna vreau si eu sfatul vostru urgent am un iubit de 3 ani ne intelegem bine da e la distanta cu toate ca ne vedem farte des are niste prietenii care nu prea ma sufera pe mine si l am rugat sa nu mai stea cu ei asa ei sunt prietenii de mici si in aceasta seara i am zis ca daca va iesi o sa ne desp am mai facut odata asta dar l am iertat acum crede la fel si nu stiu ce sa fac tin mult la el da nu stiu sa ma desp de el pentru asta sau nu crying((((((((

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

Nu-i poti interzice sa nu se vada cu anturajul lui, sunt prietenii lui, pune-te in situatia lui. daca va iubiti intr-adevar asa mult veti trece peste asa obstacole, acestea precum distanta si alte probleme sunt obstacole pentru a dovedi daca iubirea voastra este sincera sau nu.

2 răspunsuri:
| Andrada0025 a răspuns:

De ce sa se distanteze de ei daca intre voi e totul ok? Pana e totul ok intre voi nu vad motivul pentru care ar face asta.
Ce e intre voi, e intre voi. Dupa 3 ani, abia acum te-ai trezit ca prietenii lui nu te sufera? Gandeste-te, daca aveau influenta asupra lui voi nu mai erati impreuna de 3 ani.

| Mirica_Roxanamirica_Roxana_1997 a răspuns:

Nu poti sa i interzici asta. Daca te iubeste cu siguranta v-a intelege intr-un final ca tu esti mai importanta decat anturajul(Dar deja aveti cam mult timp 3 ani, putea sa inteleaga pana acum) Nu i mai spune ca te desparti de el ca dupa aceea il vei ierta si tot asa mereu lasa-l in voia lui daca te iubeste v-a intelege