| AnaiD_3125 a întrebat:

Buna vreau si eu statusuri sau motto-uri care sa faca referire la momente frumoase din viata, care au fost si de care m-am bucurat, ma refer la ceva care sa faca rima, de ex:nu plange ca s-a terminat zambeste ca s-a intamplat... dar vreau ceva mai neauzit. Funda!
mersi:*

1 răspuns:
| alynutza a răspuns:

De ce ne amintim daca vrem sa uitam? De ce traim in trecut desi mergem înainte? De ce primim alta sansa daca nu stim sa profitam de ea? De ce vrem inapoi ceea ce am aruncat. daca ceea ce ti s-a intamplat a fost frumos, atunci ai avut ceva minunat... daca ceea ce ti s-a intamplat a fost rau, atunci a fost experientawinking

invat sa plang fara lacrimi,sa admir cu masca indiferentei pe chip, sa sufar razand de fericire, am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!winkingcam atathappyfunda?