| andutza1995 a întrebat:

Vreau si eu un raspuns urgent! Daca bagi sperma cu mana in vagin e posibil sa ramai insarcinata? (Pt sora mea )

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pasarica ei este grajd ca si cum ai baga vaca? Pentru tine nu sora-ta. Pe ce lume traiti, Doamne? S-a intors lumea cu fundul in sus.Numai copii cu probleme la mansarda.

| d3javw a răspuns (pentru darrio2007):

Generația Facebook și violeta laughingaa și tequila

| corbulalbrosu a răspuns:

Indiferent de modul prin care ajunge sperma in vagin, spermatozoizii existenti in sperma vor gasi negresit drumul lor de urmat si in mod sigur vor trece din vagin in uter. Insa pentru a se putea naste/forma o sarcina in acelasi timp acolo in uter trebuie sa existe un OVUL VIABIL pe care sa-l fecundeze spermatozoizii. Acest intreg proces in mod obligatoriu trebuie sa se produca in cele 4-5 zile ale perioadei fertile. Dar daca sperma a fost "bagata" in vagin in oricare alta zi din afara perioadei fertile atunci devine IMPOSIBILA formarea unei sarcini si surioara ta se poate considera o fetita.....norocoasa. big grin Multa sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca pui apa in pahar dintr-o sticla sau de la robinet e vreo diferenta?

| christall a răspuns:

Da, e posibil.

| Adiq a răspuns:

Apreciez ca ai spus ca sora ta a facut asta si nu tu, dar ce conteaza cum a facut-o? cat timp a facut-o.