| CristianCristi00 a întrebat:

Buna vreau un sfat va rog! Sunt intr-o situatie mai proasta deoarece m-am indragostit de o fata cu care vb doar pe mess. Nu ne-am vazut niciodata si suntem la cateva sute de km departare. Pur si simplu m-am indragostit de ea, vb in fiecare zi si uneori chiar si noaptea.As vrea sa am o relatie cu ea, dar e aproape imposibil sad!

13 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ok, ai dreptate, dar care este intrebarea?

| CristianCristi00 explică (pentru neutrino):

Vrei sa pari ironic sau inteligent? ai nevoie de ochelari? Vreau un sfat, scrie la inceput dar probabil esti atat de destept incat nu ai observat!

| neutrino a răspuns (pentru CristianCristi00):

Daca nu stiai, iti spun eu acum: acest site este pentru intrebari si raspunsuri. Chiar pe aceasta pagina, sus in stanga, intr-un chenar verde scrie:" PUNE INTREBAREA TA AICI". O zi buna!

| CristianCristi00 explică (pentru neutrino):

Tu nu ai alta treaba doar sa vi aici si sa faci pe desteptul? Eu am nevoie de ajutor, daca nu esti in stare sa ma ajuti treci la alta intrebare eu nu am nevoie de ironiile tale! La revedere placuta happy

| Azµre a răspuns:

În general relațiile la distanță nu funcționează. Încearcă să îți găsești pe altcineva.

| Exilee a răspuns:

Nu este bine. Deja nu esti indragostit, ci suferi de o obsesie. Iesi pe-afara cu prietenii si continua-ti studiile.

| andreiush25 a răspuns:

Renunta...relatiile la distanta nu functioneaza niciodata!
Iesi afara cu prietenii uita ca vrei sa fii cu ea.

| HELLBOY32 a răspuns:

E doar atractie, nu te-ai indragostit si mie mi-s-a intamplat!

| Toto47 a răspuns:

Nu e o obsesie. e dragut. distanta nu e o problema. e o incercare a iubirii. uite o poveste reala aici-http://www.youtube.com/......ttp?/watch
depinde si de varsta. daca esti mai mare de 18 intreaba'i pe parintii tai daca te lasa sa o vizitezi. dar daca nu propune o vacanta in orasul respectiv. gandeste'te cat de tare ar fi sa va intalniti pe la colturi :3 oricum bafta! daca nu merge, sper sa gasesti pe altcineva :)

| xAle a răspuns:

Stai sa ghicesc, Esti un tip cu mustata care nu iese din casa si isi petrece majoritatea timpului in lumea virtuala.Iesi ma afara, pune mana pe o buca o tzata lasa filmele porno si labareala

| AndreKissYOU a răspuns:

E doar o obsesie...Laso balta dai ignor si cauta pe altcineva nici macar nai vazut-o, sa zicem ca u ai 20 de ani si ea zice ca are 19 ani cand de fapt are doar 12-13 ani, las-o balta ...Bn ca sigur nu ai 20 ani esti cam inconstient si nu sti multe despre viata happy

| lebenita999 a răspuns:

Esti un copil virtual.