| Crisstttina a întrebat:

:)

Vreo idee cu ce vopsea si nuanta as ajunge la : http://renne.ro/wp-content/uploads/rihanna.jpg?

Parul meu in momentul de fata e un roscat mai inchis. :D

Dau fundita.
:)

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Roșcat închis?
Hmm, cel al Rihannei este un roșcat foarte aprins.
Încearcă și tu un roșcat foarte aprins (nu știu exact culoarea părului tău pentru a fi mai exactă), poate îți reușește.

Nu promit că o să-ți iese! Cel mai probabil pentru asta ar trebui mai întâi să te decolorezi, apoi să te vopsești cu un roșcat foarte aprins.

http://www.envy.ro/......este-18315
( Deci roșcat, numărul 6.60)

Ori...te duci la un magazin specializat cu vopsele și te va ajuta la căutare.

Oricum, încearcă Garnier, Londa și mai ales Pallete, are culori mai „turbate".

Succes!

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

De la Beauty la Dragoste și sex e cale lungă. SĂ fim serioși postează unde trebuie!

| cllaudDia a răspuns:

Incearca cu Pantenne R15. O sa fi exact ca in poza.
P.S. Iti zic din propria experienta.