| dEEa_8468 a întrebat:

Buna love struck ce as putea sai cumpar prietenului meu de ziua indragostitiilor?
Avand in vedere ca el este cam timid!
Va rog sa-mi spuneti si mie,
Dau funDa ::XX:X:X

2 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Un set de prezervative + un durex play big grin sigur o-sa le adore happy

| B3b3Bo55 a răspuns:

Pai aathinking stii daca nu mai esti virgina ai putea sa-i cumperi 1 paket de prezervative. si s-o faci cu el thinking si daca ink esti thinking nu stiu ya o ciocolata in forma de inimioara... popcorn si mergeti la un cinema thinking la un film cu indrgostitihee hee