| PDM2000 a întrebat:

Buna!:*love struck:d
cum pot sa ma schimb de comportamentul meu ca sa ma placa un baiat sau nu chiar sa ma placa sa vorbeasca cu mine sa fim prieteni buni?

Răspuns Câştigător
| Anemona a răspuns:

Pai nu trebuie deloc sa iti schimbi comportamentul happy Fii tu insati happy poate crezi ca e un cliseu si ca nu cu asta ii atragi pe baieti. dar gandeste-te la urmatorul lucruhappy sa zicem ca reusesti sa fii cu baiatul respectiv. ai sa te prefaci pe tot parcursul relatiei mimand ceva ce de fapt nu esti? nu, nu e bine delochappy Cine te place te place asa cum estibatting eyelashes:*

1 răspuns:
| iasmina0archie0fan a răspuns:

Pentru asta clar nu trebuie sa iti schimbi comportamentul. Daca e sa te palca e pentru cum esti tu cu adevarat nu pentru cum vrei tu sa pari. Mai bine sa fii sincera.