| AnNe a întrebat:

Buna:X: dati-mi va rog un trade hack., in special dar daca nu aveti orce hack bun care nu s eplateste mt 2 mondial plzz link (scuze categorialaughing) ) dau funda +vot

1 răspuns:
| dinamovistul19 a răspuns:

Bibanjo sau nu stiu cum se scrie cauta pe net are insigna o banana este pentru orice : speed atak range. app e pentru orice metin ai grija sa nu fii detectat mareste foarte putin viteza la el ca si cum ai avea licori mov sau verziwinking bafta! FUNDA!