| KidutzuLuvv a întrebat:

Buna love struck
Imi place un baiat si el avea prietena dar s`au certat [imi zicea ca nu se vor mai impaca] eu incepeam sa-l plac.sad de fapt pe cine mint chiar il plac
Faza nasoala este ca el s`a impacat cu prietena li[asta seara]
Dar stiu sigur ca nu o sa dureze ff mult chestia asta

eu cand am auzit eram suparata >geloasa
chiar am pus si la status "sad" si m`a intrebat EL ce am
i-am zis ca nu e important dar tot a insistat
i-am zis sa o lasam pe maine. ca nu vreau sa imi amintesc iar mai mult, tot a insistat si i-am spus ca`i zic numai inceputul
el a zis asa "da acum imi zici inceputul dar maine imi zici tot"
eu i-am zis asa [inceputul] "imi place de cineva cred. si e o chestie foarte naspasad" el zis catotul va fi bine si ca o persoana asa de treba si draguta ca mine nu are dc saisi faca griji in privinta baietilorstraight face
Si i-am zis ca nu si in cazul acela
si mi-a zis asa[recunosk m`a lasat putin O. O cand am vzut ce mi-a zis] : promit eu ca totul o sa fie bine:*
straight face ma tem ca si-a dat seama
eu nu prea vreau sa ma bag intre ei cu toate ca stiu ca nu se vor intelege deloc[amai sta odata cu ea2 zile pe urma s`au certat pentru ca a sunat`o in timp ce manca. si toate chestile astea"copilaresti" ]
a ramas sa vorbim maine despre cine imi place cu adevaratstraight face
dar nu am ideistraight face
cum sa-i zicthinking si cestraight face
va rog spuneti`va si voi prerea si trageti o concluzie despre tot ce am scris mai susbig grin
DAU FUNDAchatterbox

Răspuns Câştigător
| Alexaa_4438 a răspuns:

Eu cred ca tu ar trebui mai intai sa te asiguri ca si el te place...cu intrebari gen "Dar de ce esti asa sigur ca v'a fi bine" etc, gasesti tu cateva intrebari ok...dar in cazul in care nu te place trebuie sa ii spui cu zambetul pe buze ca nu era vorba despre el tongue Funda?:X

4 răspunsuri:
| ORGiGii_1610 a răspuns:

Zii adevarul.
daca te place va fi cu tine.
Daca nu tu macar ai incercat

| r0laNd a răspuns:

Povestichatterbox ii zici ca iti place de el si gata. mare lucru
daca vrea sa fie cu tine bine, daca nu papa
gasesti peste tot baieti. lasa-l!

| xAdiinax a răspuns:

Asa am patit si eu.
spune`i pur si simplu ce simti
n`ai ce sa pierzi incearca n`ai de unde stii big grin
succes:*

| creatza_5817 a răspuns:

Dupa parerea mea si el te simpatizeaza si tu ar trebui ca maine sa ii spui ce simti pentru el dar sa ii spui si purul adevar acela ca nu vrei sa ii desparti si ca nu vrei sa il faci sa sufere crede-ma ca totul va fi bine daca el te va respinge trebuie sa stii ca va veni mereu si vremea ta daca nu atunci sper sa fiti mult timp impreuna pentru uh chiar ti la el ai incredere in dumnezeu si crede cu tarie ca va fi bine pentru el nu lasa nimic la voia intamplarii