| BiUtsSa a întrebat:

Buna love struck nu stiti unde as putea gasi niste melodii ambientale? am nevoie pentru mami... face masaj si vrea ca lumea sa se relaxeze love struck multumesc :*

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pe YouTube, cauta la Cafe del Mar, Relaxation Music, Ambiental music, Rainforest music, Chill out music si ai acolo de unde alege!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Poti incerca muzica lui Gheorghe Iovu, Karunesh, Budhha Bar. Exista diferite tipuri de muzica ambientala pentru masaj.

| ramsesbaraka a răspuns:

Buna. Ancearca Karunesh, Gheorghe Iovu, Buddha Bar. Pentru masaj sunt foarte multe genuri de muzica an functie de tipul de masaj, persoana, ambient etc...