| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat ma ajuta mereu, in diferite situatii..imi trimite mereu conv cu niste fete care il plac dar el nu si radem mereu de de conv acelea si mai multe...Credeti ca ma place?

3 răspunsuri:
| BeAmazing a răspuns:

Probabil ca te place sau tu pentru el esti ca o sora!

| Funions a răspuns:

E posibil sa te placa. Poti sa iti faci curaj si sa il intrebi cum te vede, sau ce vrea de la tine ca fata. Poate afli asahappySucces

| cryysa a răspuns:

Poate te place sau poate vrea doar sa fie prietenos. dar o situatie de genul mi s-a intamplat si mie si pana la urma l-am intrebat de ce sa comporta asa frumos cu mine si ma sarutat..deciai grija bafta tongue