| anonim_4396 a întrebat:

Buna:XCum sa fac un baiat pe care eu il plac sa ma placa sh el? Dau funda:Xhappy

Răspuns Câştigător
| sagetator a răspuns:

Arme de seductie - o fluturare de gene, o atingere pe mana, trecerea mainii prin par. de altfel, cosmeticele si tot ce tine de infrumusetarea ta conteaza foarte mult.
Cand vine vorba sa ii arati unui barbat ca esti atrasa de el, incearca sa vorbesti pe o tonalitate mai joasa. Seductia nu tine numai de privire: femeile ar trebui sa-si ingroase putin vocea pentru a-si atrage partenerii.

4 răspunsuri:
| Sweet111 a răspuns:

Buna!
Stai linstita daca te place trebuie sa te placa pentru ceea ce esti
pentru sufletul tau
cel mai important este sufletul omului cel putin eu asa consider
asa ca atrage-l cu vorbe frumoase discutii despre orice.
succes o sa reusesti dragut-o
pup:*
fundita?

| rony a răspuns:

In nici un caz oferindu-i acel fruct oprit.Pentru ca daca s-ar intampla asta si el ar merge mai departe, inseamna ca nu te merita.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Fi naturalaaawinking

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Si fa multee glumeee laughing