| FaraNume_7993 a întrebat:

Buna:XEu st cu un baiat dar el nu ma prea baga in seama la scoala(st in clasa a 8), el ma baga mai mult in seama la tel si pe mes! LA scoala nici macar nu spune "buna"... dar intrebarea mea este urmatoarea :el pe mine nu ma baga in seama la scoala dar pe o alta fata de ce o baga? asta nu inteleg
Si ca sa ma sune eu trebuie sa-l sun inainte si sai sp sa ma sune! Ca daca nu, el nu ma suna.cryingsad
Nuj daca ma place... voi ce credeti?
big grinhappy

Răspuns Câştigător
| JustMe a răspuns:

Sincer nu prea cred ca te place, mai ales ca nu te baga in seama si nici nu te suna fara sa ii spui.

4 răspunsuri:
| AdeBăăă a răspuns:

Eu cred ca poate vrea sa te si incerce intr-un fel! Tu nu mai fi asa naivaaahappy Scuza-ma ca-ti zic asa. dar Nu mai lasa de la tinee fi mai stapana pe tinee! El o sa o tina tot asa daca uh vei continua cum o faci tu mereu!love struck

| lola a răspuns:

Sunt sanse sa te placa dar daca nu pui piciorul in prag nu ai de unde sa stii. Fa putin pe cocosul in casa si daca isi cere scuze si asa mai departe e ok dar tine l din scurt pana ii vine mintea la caphappy

| JokKer a răspuns:

Nu prea cred ca te place, scuze. dar el nu atrage atentie la tine ...inseamna ca. e proasta relattie sau el nu are gust de fete.

| Отilia a răspuns:

Poate e mult mai timid, ca să îşi dezvăluie sentimentele faţă de tinehappy gen. poate se dă mare şi tare, şi în sufletul Lui tot licăreşte o flacără pentru tine :X kiss ca să afli mai exact dacă te place, nu ştiu fă cumva să te vadă cu cineva din băieţi, va fi gelos şi va încerca prin toate metodele să afle cine e băiatul sau îţi va da ge întrebări "cine e, cum îl cheamă?" dacă face aşa ceva smug cu siguranţă te place.Mereu funcţionează baftă!