| cosmy_9080 a întrebat:

Ziceti-mi si mie cum pot cucerii un baiat.[multumesc frumos]

Răspuns Câştigător
| andreeayoyo a răspuns:

Buna! Poi imbracate si tu mai frumos ca de obicei, comportate mai fitos cand treci pe langa el! Sper ca ti-am fost de folos! funda?

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Uită-te și tu la filme cu război, din epoca medievală și vezi cum cucereau ăia cetățile și ia niște idei, de pe acolo. /// El abia așteaptă, să îl bage una în seamă ...este mult mai simplu, decât la cucerirea cetăților medievale!

| Lummy a răspuns:

Buna! Pai, e simplu. Zambeste-i, fa-i cu ochiu', imbraca-te cat mai sexy, mai elegant, pune-ti formele in evidenta. Succes!