| Carla135246 a întrebat:

Zilele trecute m-am întâlnit cu un tip cu care am vorbit o perioada destul de lunga de timp. El a fost îndrăgostit de mine in trecut și in seara respectiva mi-a spus ca încă simte ceva pentru mine și ca nu m-a uitat niciodată. Marea prostie pe care am făcut-o a fost sa recunosc ca in ziua respectiva și eu am simțit anumite chestii, problema e ca ce am simțit a fost superficial și de moment. Acum ma intreb cum pot sa ii spun băiatului ca de fapt nu imi doresc sa am vreo legătura cu el. Eu am pe cineva și el stie lucrul asta dar nu pare a fi deranjat de idee.
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar atentia a fost buna de la el chiar daca te dispera de nu mai poti scapa de el.tu singura tii l-ai pus pe cap, tu singura sa-l rezolvi.

| AleXShoX a răspuns:

Baga-i faza cu ciorba reincalzita...va intelege.