| PopaMarian a întrebat:

Acum 3-4 zile am vrut sa ma masturbez[am 15 ani si sunt virgin] Prima oara am incercat "sa scot capul afara de sub pielița care il inconjoara"[ma scuzati nu stiu cum sa ma exprim]. Dupa ce am ajuns la erectie capul a ramas afara iar la scurt timp partea de jos a capului a inceput sa se umfle! Dupa 2 zile partea care inconjuara capul[care a ramas fara piele deasupra] s-a umflat cam ca un guler destul de gros 8 milimetri! Imi e rusine sa zic la parinti si imi este frica daca imi va pune viata mea si viata sexuala in pericol! De atunci simt un sentiment de frica si as dori daca stie cineva daca e grav sau daca e prea tarziu![Si cu capul dezgolit simt o stare de disconfort]

P. S:Cand eram mic am avut un testicul exterpat[am zis asta poate ca are vreo legatura]

Va multumesc!

4 răspunsuri:
| Georgiana05 a răspuns:

Eu nu cred ca este nimic, pentru ca pana la urma masturbarea nu face rau nimanui.
Ca sa fi tu sigur, vorbeste cu tatal tau, el e barbat, o sa te inteleaga.

| reanu a răspuns:

Nu e nici o problema si fii fara grija si cu un singut testicul vei fi viabil sexual. citeste cit mai multe despre sex pe situri de specialitate sint destule cate te indruma si educa

| ionela8822 a răspuns:

Poate te-ai iritat cumva, zgariat, stiu eu

| PopaMarian explică:

Va asigur ca este ceva! Au trecut 5 zile si in jurul capului e o pielita foarte umflata! nu cred ca nu e nimic