| alice2308 a întrebat:

Buna ziua! Acum 3 zile eram cu prietenul meu iar acesta mi-a atins organul lui de organul meu, fara sa bage inauntru, pur si simplu s-au atins intre ele, insa avea lichid prespermal, dar fara spermatozoizi, acestia ultima data fiind prezenti cu 3 zile in urma. Lichidul nu cred ca a intrat in interior, eu inca sunt virgina, insa mi-e teama de o posibila sarcina. In seara asta se fac 72 de ore de la contact si vreau sa stiu daca trebuie sa iau pastila sau nu. Tin sa mentionez ca m-am spalat imediat dupa.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Aceiasi intrebare o pui la ne sfarsit nu te plictisesti?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai cum sa fii gravida odata ce nu s-a intamplat sex intre voi.
Nu la nici o pastila ca-i oricum inutila.

| Emilian65 a răspuns:

În situația prezentata nu poți sa fii gravida.

| Smock9274 a răspuns (pentru Emilian65):

Poate i-a bagat-o pe neasteptate, cand se uita pe telefon; sua cine stie in ce situatie se afla atunci, deci eu nu as zice, ca nu poate fii laughing)))))))))))))))))))))))

| Miruna333 a răspuns:

Nu exista asa ceva fără sex, doar nu ești Fecioara Maria