| AnaAndree23 a întrebat:

Buna ziua. Acum 4 zile prietenul meu s-a terminat in gura mea, nu s-a atins de zona mea intimă. Menstruația trebuia sa îmi vina pe 2 și astăzi suntem in 5, ma gândesc ca poate am avut eu ceva puțin pe mana și m-am atins cumva acolo jos.

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Wow...ce prieten! Si...ti-a placut?

| Violleta2022 a răspuns:

Gravida in gura nu poti ramane, dar boli ca HIV, sifilis, Hepatita B, C, HPV si alte boli cu transmitere sexuale le iei imediat, odata ce practici sexul oral neprotejat.

| EcaterinaIanina a răspuns (pentru Violleta2022):

Mananci cct

| Violleta2022 a răspuns (pentru EcaterinaIanina):

Vorbeste pentru tine!
Daca tu-l mananci cu placere, atunci pofta buna!

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu avem de unde sti ce ati facut voi.Deocamdata asteapta sa-ti vina menstruatia in liniste.

| Madaxo97 a răspuns:

Pai tu știi dacă te-ai atins sau nu, daca aveai ceva pe mână sau nu, nu avem noi de unde sa știm. In gură nu poți rămâne gravida oricum. Menstruatia întârzie din altă cauză, nu te mai panica.

| AnaAndree23 explică (pentru Madaxo97):

Poate întârzia și din cauza ca sunt stresată cu examenele.

| Madaxo97 a răspuns (pentru AnaAndree23):

Da, se poate si de la stres