| Mamwsmmeam a întrebat:

Bună ziua, acum câteva seri am avut o întâmplare destul de ciudată. Am făcut dragoste cu soțul meu protejați, dar din păcate, prezervativul a rămas cu vârful înăuntru după ce l-a scos. Câteva picături au curs din el, iar problema este că nu sunt sigură dacă au curs pe pat sau pe picioarele mele. Ceea ce mă îngrijorează este o posibilă sarcină nedorită. M-am panicat și, când am simțit umezeală pe picioare, am pus mâna, iar apoi am atins zona intimă, dar doar la exterior, nu în interior. M-ar ajuta orice sfat pentru a ști dacă am motive să mă îngrijorez sau nu.

3 răspunsuri:
| Lubeni??38900 a răspuns:

Bună ziua, dacă ai zis că AI pus mâna pe exterior și NU in interior puține șanse să fii rămas gravidă

| DontActLikeMe a răspuns:

Nu ramai insarcinata. Procesul de fertilizare are loc doar in perioada fertila si numai daca partenerul isi da drumul in tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari!
Este sotul, deci o sarcina este binevenita intotdeauna, fara nici un fel de ingrijorare.