| anonim_4396 a întrebat:

Acum o zi prietena mea mi-a spus ca i-a spus sora ei ca are sani mai mari ca de obicei. si ca are mameloanele umflate. am citit pe net ca este posibil ca sa fie din cauza ca se apropie ciclul mestrual.
Am facut si sex neprotejat dar asta a fost cu 2 luni si ceva in urma si mi-a spus ca i-a venit ciclul in fiecare luma destul de normal ( in jur de 5 zile pe saptamana ) Care credeti ca este cauza?

3 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

Spune-i lui sorata să-ți cumpere un test de sarcină.

| anonim_4396 explică (pentru missfatadelatara):

A zis ca au facut sex acum 2 luni, pe bune?

| Xaya a răspuns:

Nici nu mai inteleg daca vorbesti despre tine sau despre prietena ta, oricare ar fi sexul neprotejat poate duce la o sarcina nedorita asa ca ginecolog urgent!