| Catalin12345usermaster a întrebat:

Am 16 ani si astăzi am încercat sa imi încep viața sexuală.Am fost la o fata cam urâțică si grăsuță si mi-a facut un oral, am avut erectie si după cand am vrut sa "o bag" mi-a murit. Ma masturbez dar nu ma mai masturbasem de 3-4 zile. E posibil sa fie asa pentru ca e prima oară? Ma puteți ajuta cu un răspuns va rog?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este cat se poate de logic si normal ca penisul sa-si piarda erectia imediat dupa producerea ejacularii. De regula penisul reintra in erectie dupa cateva minute in cazul tinerilor dar acest lucru poate depinde in mare masura de anumite situatii destul de diferite.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Man daca ti-a facut oral ai ejaculat? normal ca nu s-a sculat, trebuie timp

| Emilian65 a răspuns:

Ce ti s-a intamplat este din cauza masturbarii excesive pe care o practici.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Strange mai multi bani si du-te la una care sa iti si placa (sa se scoale cand o vezi)

| Catalin12345usermaster explică:

Da am ejaculat, dar apoi immediat s-a inmuiat pur si simplu, deco cansa intelegi se indoia

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Catalin12345usermaster):

Este cat se poate de logic si normal ca penisul sa-si piarda erectia imediat dupa producerea ejacularii. De regula penisul reintra in erectie dupa cateva minute in cazul tinerilor dar acest lucru poate depinde in mare masura de anumite situatii destul de diferite.