| Legendar101 a întrebat:

Am 16 ani si de vreo 2 saptamani nu mai am erectie aproape deloc, am incercat sa ma excit impreuna cu prietena mea dar nimic. stie cineva de la ce ar putea fi? Se poate pune problema de impotenta?! Va rog raspundeti dau funda!

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate datora oricarei alte afectiuni sau altor motive de natura medicala, somatica, psihica, mentala insa in nici un caz din cauza impotentei. Discuta cu medicul de familie.

| darrio2007 a răspuns:

Te masturbezi? Sincer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa discuti cu un medic dar nu se poate pune problema de impotenta la varsta pe care o ai poate te iti plac senzatiile tari si nu te exciti asa usor.

| Emilian65 a răspuns:

Acest lucru ar putea fi din cauza masturbarii excesive.

| kandaraki a răspuns:

Esti prost si esti mic!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti mic, inca un copil si inca nu esti pregatit, mai ales psihic, sa ai viata sexuala. faptul ca ai ajuns sa ai activitati sexuale cu o fata, prietena ta, la doar 16 ani este anormal si duce, logic, la lipsa erectiei. In timp, poti dezvolta o impotenta psihologica din cauza ca fortezi mintea sa accepte sexul al o varsta la care inca mintea nu este pregatita. Nu te mai excita cu prietena ta, reveniti la o relatie normala de copii de 16 ani, fara implicatii sexuale, si totul va reveni la normal, mintea ta se va vindeca de trauma la care ai supus-o

| BibiMilano a răspuns:

Un control ti-ar face bine! laughing