| Denysa-Myhaela a întrebat:

am avut c. m. pe 18 februarie iar pe 2 martie am luat escapelle si pe 7 martie mi-a venit niste scurgeri maroni din acele scurgeri sau format rosi parca as avea c. m.
normal c. m. trebuia sa vina pe 29 martie ca asa imi vine mai tarziu cu 10-11 zile deci trebuie sa astept sa vina c. m. iar pe 29 martie cu cateva zile intarziere? si am inteles ca daca mi-a venit aceasta scurgere dupa escapelle se duce spre 0 posibilitatea de a fi gravida?
in final vreau sa stiu daca o sa imi vina iar c. m. pe 29?

Răspuns Câştigător
| cami_6226 a răspuns:

O sa ti vina si pe 29, ce scurgere ai avut este de la pastile, asa se intampla la unele pers pana se obisnuieste organismul cu ele. mie mi s-a intamplat si a durat vreo doua luni

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Dereglari in ciclul menstrual se intampla la multe femei, mai ales la cele care n-au avut inca nastere.
De obicei, ciclul vine cu termen dupa ultimul, dar nu-i obligatoriu (deoarece este o dereglare).

| beba a răspuns:

De unde sa stim noi fata draga daca iti vine ciclu pe 29? esti fantasticahee heemergi la medic numai el iti poate spune daca esti sau nu insarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa imi spui din cate litere este numele tau? o sa dau in carti pe nume si iti spun cu precizie de ore daca iti vine in 29 sau nu. ok? dar, daca vine in 28 sau in 30, trebuie sa faci un ritual special la 4 dimineata... o sa iti spun dupa ce dau si in bobi. :o :O astept!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Datele pot varia, scurgerile pot fi de la contact normale sau boli, sau de la manevre i vagin cu mainile degete sau jucarii sexuale, masturbare.