| DanielaExana a întrebat:

Am și eu o mica problema. Aseară, in timp ce faceam dragoste cu iubitul meu am simțit o durere în partea dreapta jos. Dupa, durerea a persistat pana în dimineața asta, am luat o pastila de durere și mai s-a ameliorat. Nu am mai patit asta pana acum. De la ce poate fi? Am 19 ani, nu sunt insarcinata.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Întreabă un ginecolog; noi nu ghicim în globul de cristal de ce te doare pe tine „acolojos în dreapta". Medicul te consultă, te examinează și poate spune cauza și eventual prescrie un tratament adecvat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate ai racit la ovare sau la rinichi, o ecografie ar stabilii exact cauza, si vei primii tratament adecvat, nu sta, mergi la doctor, sigur ai umblat descultă, din cauza caldurii, din cauză că mergi desculță ai racit la ovare, asa sunte ti voi fetele sensibile si delicate. Sarut mîna, si sanatate multă.

| darrio2007 a răspuns:

S-a rupt ceva in tine cand te lucra ghiolbanul.Mergi la medic, noi de unde sa stim ce ai.

| Emilian65 a răspuns:

Durerea ar putea fi de la duritattea actulul sexual care l-ai facut aseara cu iubitul.