| Aliutza12 a întrebat:

Am nascut in octombrie prin cezariana, am avut supriza zilele trecute sa aflu ca sunt din nou gravida.as vrea sa stiu daca asi putea sa tin sarcina? pana se dezvolta poate se inchide bn rana

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vai dar ce surpriză mare ai avutlaughing Pai nu e normal că dacă faci sex rămîi gravidă? Surpriză era daca erai virgină si dintr o data ramineai gravida fara sa fii facut niciodata sex, asa ca lasa ne cu surprizele astea de 2 lei, ca nu ține.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mda... de ce sa nu intrebam medicul? E mai sigur sa intrebam pe un site unde media de varsta e de 12 ani. Sigur e plin de medici ginecologi de 13-14 ani pe TPU care sa iti dea sfaturi legate de cezariana ta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Intrebarea trebuie sa o adresezi medicului care a executat cezariana, deoarece el este unica persoana care iti poate da un raspuns corect si avizat. Multa sanatate!

| Florentina9210 a răspuns:

Copii pe banda, ce mai! laughing

| deea400 a răspuns:

Nu stiu.....esti sigura ca nu te-a f*tat? Poate nu erai atenta? O fi vrut ca copilul tau sa aiba un/o fratior/surioara?

| Lapisulil a răspuns:

Poate o fi facut ceva medicul cand nu erai atenta smug.