| mihaella91 a întrebat:

am nevoie de ajutor, dar nu vreau critici sau ironii, fetele sau baietii cu imaginatie bogata,m-ar putea ajuta. vreau sa ii trimit iubitului meu un mesaj incitant... gen, sunt langa tine, te sarut...totul cu lux de amanunte.eu sunt prea timida si nu pot sa ma gandesc la un mesaj incitant. va rog frumos! multumesc!

9 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

„Privirea ta mă înfierbântă, vreau să mă dezbraci și să mă mângâi, să-mi apuci sânii și să-mi muști buzele cu ardoare. Vreau să-ți inspir mirosul și să te ating peste tot. Pe curând. Nu mai am răbdare. Nici tu?".

| varcolaccc a răspuns (pentru Morphines):

Tare asta laughing dar pentru o fata timida nu cred ca merge

| Morphines a răspuns (pentru varcolaccc):

Ea a cerut, eu i-am dat laughing

Răspuns utilizator avertizat
| vicky14u a răspuns:

Nu mai bine nu te joci cu focul? happy

| Andraaaaa2000 a răspuns:

Pe scurt...declaratie de dragoste?batting eyelashes

| mihaella91 explică:

Deci...multumesc. nu la asta m-am referit. ci la un mesaj erotic big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihaella91):

Sunt goala in pat... laughing rolling on the floor

| andreyaelena a răspuns:

Te vreau lanaga mine vreau sa ma pierd in privirea ta sa simt aroma buzelor si caldura imbratisarilor tale. vreau sa ma joc in parul tau si sa simt fiorii mangaierilor tale.