| 1234567891011D a întrebat:

am nevoie de un sfat. Daca iubitul tau a stat cu 2 prietene de ale tale inainte sa stea cu tine si apoi pe parcursul relatiei voastre se impaca cu una dintrele ele, ati accepta? Iar cand il intrebi cu cine sta el zice cu amandoua, ce ati face? Multumesc :*

4 răspunsuri:
| madalinamadu a răspuns:

Eu nu as accepta.Ce este al meu e doar al meu deci daca iubitul meu s-ar comporta asa nu l-as mai vrea inapoi oricat de mult as tine la el.

| MyhaytzaDjBeTa a răspuns:

Daca ii oferi ceva mai mult uita si cum le cheame pe acele fete! smug

| DaddysGir1 a răspuns:

:/ Ce fel de fata ar suporta asa ceva? O.O wake up! Ala isi bate joc de tine daca sta cu 600 in acelasi timp, tu erai doar inlocuitoare pentru fosta lui iubita, acum nu mai contezi >< termin-o cu el :/

| 1234567891011D explică:

Am uitat sa mentionez ca e musulman laughing