| Anonima17191 a întrebat:

Bună ziua, am o întrebare dacă ați putea să mă ajutati, ultimul contact sexual l am avut acum o lună, menstruația nu mi-a venit, îmi vine să dorm nonstop, sa mănânc din ce in ce mai mult, și astăzi am vomitat și puțin, mă dor și sânii puțin, am făcut 2 teste de sarcina acum o săptămână unul care a ieșit negativ și unul invalid, sunt șanse să fiu însărcinată?

1 răspuns:
| Madaxo97 a răspuns:

Sunt ceva șanse din ce spui, mai alea dacă actul sexual a fost neprotejat, mai așteaptă o săptămână si mai fa un test sau mergi direct la un control ginecologic.