| Ionraluca25 a întrebat:

Buna ziua, am o întrebare.
Eu am o relație de 3 ani cu un băiat mai mare de cât mine cu 18 ani, iar acum el își dorește cv si el altceva, credeți ca mai are sens sa ne reîmpăcării si sa fim din nou ca înainte?
El ar vrea.
Eu sunt in suni

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai ala nu mai este "baiat" demult, ci barbat in toata firea care nu-si cauta nevasta, ci amante, pentru distractie.
Dupa o despartire, nimic nu mai poate fi ca inainte, fiindca memoria urata revine si raul odata facut, va sta pe veci in sufletul oamneilor.
Daca fiecare isi doreste altceva, de ce ai mai vrea o impacare?
Evident strict pentru sex ocazional, ca sa nu plateasca vreo prostituata.

| Ionraluca25 explică (pentru Violleta2022):

Suntem in relație de 3 ani

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ionraluca25):

Cu atat mai mult ca este o relatie veche, de care este timpul sa scape.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu se intelege mare lucru din ce ai scris. Diferenta de varsta de 18 ani e uriasa.Cauta-ti pe cineva de varsta ta, asa e cel mai intelept.

| Madaxo97 a răspuns:

Daca e mai mare decât tine cu 18 ani deja nu se mai poate numi băiat, e bărbat in toată regula, aproape ca ți-ar putea fi tată. Restul întrebării nu se înțelege absolut nimic, cine vrea ce? El vrea ceva si el altceva? Deci sunt 2 sau?

| Andra08032005 a răspuns:

Ce anume își dorește?