| teiubescana a întrebat:

am o intrebare secretia urat mirositoare poate omora spermatozoizii? asta sa fie cauza pentru care nu raman insarcinata? asa mi-a spus o asistenta ca asta ar putea fi cauza

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Secretia urat mirositoare se trateaza cu ovule[tin minte intrebarea anterioara] si ar fi bine sa ti faci analize sa vezi de ce nu poti ramane, poate partenerul tau are probleme

| Anna_Maurizzio_1976 a răspuns:

Consulta un ginecolog...

| Oana92 a răspuns:

Asistenta aia stie la fel de multe ca si tine...nu secretia omoara spermatozoizii, secretia este semnul unei infectii din cauza careia probabil nu ramai insarcinata. oricum secretia urat mirositoare cere obligatoriu consult de specialitate