| Anonima17191 a întrebat:

Bună ziua, am o mica întrebare, dacă m-ați putea ajuta, ultimul act sexual pe care l-am avut cu partenerul a fost acum o lună și trebuia să îmi vina menstruația acum 5 zile (aveam întotdeauna menstruația reglată) îmi vine să mă duc nonstop la baie si când fac treaba mare, fac moale, mi se scurge foarte mult lichid alb, îmi vine să dorm nonstop, ar putea fi șanse să fiu însărcinată?

3 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Numai un tet de saecina te poate lamuri.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca poti fi insacrianta, odata ce ai facut sex neprotejat.

Fa un test de sarcina DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala, cu prima urina de dimineata.

"Treaba mare" NU are nici o legatura cu sexul sau sarcina, aia are legatura directa cu ce mananci tu!

Daca ai scurgeri albe din vagin care miros urat, atunci poti avea o boala cu transmitere sexuala, care trebuie identificata la un medic ginecolog, ca sa primesti tratamentul adecvat bolii respective.

| Alexalex1000 a răspuns:

Nu e normal, Întreabă-ti partenerul daca a ejaculat in tine și dacă zice că a ejaculat, da, ești însărcinată.