| GicuBunu a întrebat:

Buna ziua am o problema care tot ma macina, parca nu ar fi strasnic dar totusi sa nu credeti ca sunt disperat dar povestea e intr-adevar lunga si as dori sa aflu parerea specialistilor sau oamenilor cu experienta.
Deci am facut azi dragoste cu prietena mea cu prezervativ totul mergea bine si dupa un timp am observat ca partida s-a cam intins si am inceput a glumi si ride de acest lucru, acest fapt ma deranja insa nu ma puteam opri. Peste o minuta am primit un apel important si am fost nevoit sa raspund la el (a durat vreo 20 sec) dupa care m-am intors si peste o minuta. nu mai aveam erectie, asa ceva nu s-a mai intimplat niciodata.
Si deci acum la problema, azi inainte de sex am facut un efort fizic foarte foarte intens dupa o pauza foarte mare si ma gindesc ca poate am ejaculat dar nu am simtit sau nu am constientizat si ma gindesc sa nu fi curs pe la orificiul prezervativului (pe linga partea de jos a penisului, cu toate ca acel cauciuc sta foarte strins si de obicei el nu intra in vagin)
Prezervativul l-am controlat era intreg nu avea gauri.
Ajutati-ma va rog, am vreo sansa sa devin tatic? sad

3 răspunsuri:
| BSwwatch a răspuns:

Sunt de parere ca n-ai ejaculat, avind in vedere ca ai verificat prezervativul, stresul, emotiile, ctractia insuficienta fata de tipa rerspectiva...sunt factori care prelungesc partidele de sex,ingrijorarea trebuie sa apara doar atunci cand procesul se repeta de nenumarate ori, asa ca nu vad un prilej de ingrijorare, avind in vedere si stilul tau de-a aborda o partida de sex, nu cred ca ai luat-o in serios, este un factor care poate conduce la la o ejaculare intarziata!

| GicuBunu explică (pentru BSwwatch):

Problema nu e in lipsa erectiei big grin nu stiu de ce s-a intimpla asta azi, dar nu am probleme de acest gen.
Intrebarea pe care am pus-o era daca, poate cumva sa se intimple ca prietena mea sa ramie insarcinata? Dar deja din raspunsul tau am inteles.
Mersi mult, mai astept pareri.

| GicuBunu explică:

Am uitat sa adaug, perioada menstruatiei la ea e dereglata adica poate avea ciclul odata la 2 luni sau chiar la 6 luni, sau invers de 2 ori pe luna si ultima data cind la avut a fost pe 8 martie.