| alexiul1382 a întrebat:

Buna ziua,am o problema foarte mare, acum 2 săptămâni am făcut sex protejat cu prietena mea, in 3 zile trebuie sa ii vina menstruatia,iar acum vaginul ei a secretat un lichid,apos,roșu maroniu, poate fi cumva doar secreție dinainte de menstruatie sau a ramas gravida

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La acest moment nimeni nu stie...
Dar acum 2 saptamani prietena ta era in plina perioada fertila si daca sexul a fost protejat dar v-ati jucat intre partide si neprotejat, atunci ar putea fi gravida.

| alexiul1382 explică (pentru Violleta2022):

Jucat e ft mult spus,efectiv doar am miscat dupa oral,practic in preludiu, penisul putin pe buzele si peclitoris, si da, era in perioada fertilă, poate fi asta de vină?

| Violleta2022 a răspuns:

Sa faca un Test de sarcina DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala, cu prima urina de dimineata (fiindca aceea este cea mai concetrata).

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa fi ramas gravida.

| Madaxo97 a răspuns:

Dacă contactul sexual a fost protejat, nu e nicio șansă de sarcină, secreția aia roz-maroniu înseamnă că i-a venit ciclu, cel mai probabil vine mai mult zilele următoare.

| Miruna333 a răspuns:

Contact protejat, lipsit de accidente= sanse 0. Ii vine foarte curand

| alexiul1382 explică (pentru Miruna333):

Nu stiu,se poate sa se fi întâmplat ceva,noi in preludiu am mângâiat penisul de vulva efectiv, fără protecție, dupa oral, adica presupun ca nu erau urme de sperma, poate fi ceva din cauza asta?

| Miruna333 a răspuns (pentru alexiul1382):

Nu, de la mangaiat nu ramane nimeni, trebuie sex pentru asta

| alexiul1382 explică (pentru Miruna333):

Specificat,mângâiat penisul,dar sper doar sa fie ceva random, ea e ft speriata, are scurgeri de sange rosu, nu foarte grave acum, și sperăm sa ii fie doar menstruatia

| Miruna333 a răspuns (pentru alexiul1382):

Nimeni nu ramane de la mangaiat penisul, se intelegea de la sine. Oamenii cu frici atat de mari nu sunt preagatiti de sex

| alexiul1382 explică (pentru Miruna333):

Mm pai,fricile sunt bazate,ma refer ca ea era în primele zile de ovulație,era ft udă,si eu dupa ce mi-a facut oral cateva minute fara sa ejaculez,m-am jucat cu penisul pe langa intrarea din vagin,si ma gândesc ca poate,cumva, a ajuns lichid preseminal și s-a int ceva, astazi i-a continuat sângerarea, cu cheaguri mici, si sange lichid, nu ca menstruatia ei de obicei

| hosszubossu a răspuns:

Nu e frumosa situatia, serifule. Astea sunt semne clare de tripleti. Recomand sa investesti in ETF-uri, sa te stabilizezi financiar pentru urmatorii 10 ani.