| Ttwinsstar a întrebat:

Buna ziua! Am o problema si as dori sa stiu daca si voua vi se intampla asta sau e ceva mai ingrijorator. Dupa sau in timpul actului sexual, incepe sa curga sange si sunt pe ovulatie. Actul sexual este unul casual si nu mi s-a mai intamplat alte dati cand o faceam. Actul find asemenea si protejat. nici nu ma doare vaginul doar putin ovarele. Este ceva de ingrijorat sau ceva normal?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sangerarile intre menstruatii nu sunt niciodata de bun augur, putand denota o rana pe colul uterin, sau alte probleme serioase ale aparatului reproducator (ovare, uter)
Mergi la ginecolog, pentru investigatii medicale!

| Madaxo97 a răspuns:

Normal sigur nu este, cel mai bine mergi la medic dacă se întâmplă frecvent.

| LuciLuci2 a răspuns:

Du te la medic… daaa