| anonim_4396 a întrebat:

Buna Ziua, Am o probleme care ma apasa foarte tare: eu si prietenul meu mai facem petting uneori in unele dimineti(mentionez ca intr-un loc restrans in aer liber unde nu ne poate vedea nimeni), iar in dimineata aceasta ne-am excitat foarte tare iar el mi-a penetrat vaginul in jur de 2 cm si apoi a scos deoarece amandoi suntem virgini si ne-a durut, si cum nu eram protejati nu vroiam sa riscam nimic, toate chestia nu a durat mai mult de 3 secunde si nu a fost mai adanc de 2cm...mentionez ca afara ningea abundent. Citeam undeva ca lichidul acela prespermatic poate contine spermatozoizi numa daca a existat o ejaculare anterioara in ultimele cateva ore, lucru care nu s-a intampalt deoarece el spune ca nu a mai avut orgasm de cel putin 2 zile, de asemenea folosind niste calculatoare de menstruatie am tras concluzia ca ar trebui sa fiu si in perioada nefertila, dar totusi ne streseaza enorm gabdul pe aman2. Exista vreo sansa sa fiu insarcinata? daca da, cat de mare?

10 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Deci cum sa faci petting afara?
cat despre intrebare nu, nu poti ramane insarcinata.

| KiduZQ a răspuns (pentru ReiVaN):

Cum am mai spus fiecare cu nebunia lui...^^ mersi de raspuns happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sansele sunt extrem de mici, dar sunt foarte curios cum dracu v ati dezbracat in viscol, nu aveti si voi case?

| KiduZQ a răspuns (pentru suntserios):

Eh...fiecare cu nebunia lui rolling on the floor oricum mersi de raspuns big grin

| LolaLollita a răspuns:

Stai linistitahappy

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiPiticu99 a răspuns:

Nu prea ma pricep\la de astea dar daca contactu al fost doar de 2 cm nu ai cum sa ramai insarcinata.

| Scriitorul a răspuns:

O sa faci un om de zapada.
Data viitoare poate o să fiți si voi intr-o casa ca oamenii normali.

| KiduZQ a răspuns (pentru Scriitorul):

Auzi geniule. daca ai chef sa raspunzi la misto du-te in alta parte. ^^

| WhatDoYouWantToBeInTheFuture a răspuns (pentru Scriitorul):

Foarte destept din partea ta!